آزمون استخدامی

شرکت‌ پتروشیمی «بندر امام»با استعانت از خداوند متعال و با راهبرد توسعه کیفیت و کمیت تولید محصولات پتروشیمی و کمک به خودکفایی ایران اسلامی؛ شرکت‌ پتروشیمی بندر امام، واقع در استان خوزستان، منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر، در نظر دارد نیروی انسانی مورد نیاز خود را از بین متقاضیان واجد شرایط، پس از کسب موفقیت در آزمون‌های کتبی (عمومی و تخصصی)، مصاحبه تخصصی- رفتاری و اخذ نتایج معاینات پزشکی، مطابق با قوانین و مقررات کار و تأمین اجتماعی (مقررات اداره کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر)و بر اساس شرایط ذکر شده در این آگهی و دفترچه راهنما دعوت به همکاری­ نماید.

                                                

عنوان

برنامه‌ زمان‌بندی

ثبت نام در سامانه و اخذ شماره پرونده

1399/10/23 تا 1399/11/04

 ویرایش اطلاعات

1399/11/05 تا 1399/11/08

                        1399/11/۱۱

                    1399/11/۱2

  تمدید مجدد تا     1399/11/14

مراجعه به سایت و دریافت کارت ورود به جلسه

1399/11/25 تا 1399/11/27

1399/1۲/۰۹ تا ۱۳۹۹/۱۲/۱۱

1400/01/15 تا ۱۴۰۰/۰۱/۱۷
1400/02/27 تا 1400/02/29

برگزاری آزمون کتبی

1399/12/01

1399/12/14

۱۴۰۰/۰۱/۱۹
1400/02/30اطلاعیه شماره ۱:

قابل توجه ثبت نام کنندگان محترم:

با توجه به فراوانی ثبت نام کنندگان متعاقباً محلهای جدید آزمون اعلام خواهد شد و عزیزان میتوانند در بازه ویرایش اطلاعات و اصلاح مستندات محل آزمون خود را اصلاح و یا انتخاب نمایند.


اطلاعیه شماره ۲:

به اطلاع ثبت نام کنندگان محترم میرساند جهت ویرایش اطلاعات خود میتوانند از طریق همین سایت اقدام نمایند و زمان ویرایش اطلاعات در اسرع وقت اعلام میگردد.


اطلاعیه شماره ۴:

به اطلاع ثبت‌نام کنندگان محترم میرساند ممکن است محلهای آزمون به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی و مسایل دیگر تغییر پیدا کند به همین دلیل اطلاعیه شماره ۳ از سایت آزمون حذف گردید و متعاقبا در صورت تغییر محلهای جدید از همین سایت اطلاع‌رسانی خواهد شد.اطلاعیه شماره ۵:

به اطلاع کلیه داوطلبان می‌رساند با توجه به جلسه کمیته آزمون شرکت پتروشیمی بندرامام در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ مقرر شد با توجه به تعداد ثبت نام کنندگان و انتخاب محلهای آزمون شهرهای نهایی آزمون به شرح زیر باشد.

متقاضیان میتوانند با توجه به بعد مسافتی خود یکی از مکانهای مربوطه را انتخاب نمایند، زمان ویرایش اطلاعات تا روز جمعه تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ ساعت ۲۴ تمدید می‌شود.

مکانهای برگزاری آزمون:

۱- ماهشهر

۲- اهواز

۳- تهران

۴- شیراز


اطلاعیه شماره ۶:

به اطلاع آن دسته از ثبت نام کنندگان محترمی که تاکنون نسبت به ویرایش اطلاعات خود و انتخاب محل حوزه امتحانی اقدام ننموده اند می‌رساند حداکثر مهلت ویرایش اطلاعات تا روز شنبه تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ ساعت ۱۲ شب می‌باشد و در صورت انتخاب نداشتن محل حوزه امتحانی خود در زمان اعلام شده، محل حوزه امتحانی افراد مذکور در کمیته آزمون بر اساس استان محل سکونت ( طبق اطلاعیه شماره ۵ ) انتخاب خواهد شد.


اطلاعیه شماره ۷:

به اطلاع آن دسته از ثبت نام کنندگان محترمی که تاکنون نسبت به ویرایش اطلاعات خود و انتخاب محل حوزه امتحانی اقدام ننموده اند می‌رساند مهلت ویرایش اطلاعات تا روز سه شنبه تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ ساعت ۱۲ شب تمدید شد و در صورت عدم انتخاب محل حوزه امتحانی خود در زمان اعلام شده، محل حوزه امتحانی افراد مذکور در کمیته آزمون بر اساس استان محل سکونت ( طبق اطلاعیه شماره ۵ ) انتخاب خواهد شد.


اطلاعیه شماره ۸ :

به اطلاع داوطلبان محترم  شرکت‌کننده در آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی بندرامام می رساند باتوجه به مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و اعمال محدودیت ها در اکثر شهرهای استان خوزستان و به ویژه به منظور رعایت سلامت و بهداشت هرچه بیشتر داوطلبان و جامعه ، آزمون مذکور در روز جمعه مورخ ۱ اسفندماه ۱۳۹۹برگزار نمی‌گردد و درصورت وجود شرایط مطلوب روز پنج شنبه مورخ ۱۴ اسفندماه ۱۳۹۹برنامه‌‌ریزی و برگزار خواهد شد.

ضمنا پیرو تغییر اعلامی؛ زمان دریافت کارت ورود به جلسه نیز، از تاریخ ۹ لغایت ۱۱ اسفند ماه سال جاری برنامه‌ریزی و ارائه خواهد شد.

همچنین تاکید می‌نماید؛ هر تغییر احتمالی در زمان برگزاری و یا ارائه کارت؛  صرفا از طریق این سامانه اطلاع‌رسانی شده و معتبر خواهد بود.


اطلاعیه شماره ۹:
به اطلاع داوطلبان محترم  شرکت کننده در آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی بندرامام می‌رساند باتوجه به مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و اعمال محدودیت‌ها در اکثر شهرهای استان خوزستان و به ویژه به منظور رعایت سلامت و بهداشت هرچه بیشتر داوطلبان و جامعه، آزمون مذکور در روز پنج‌شنبه تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ برگزار نمی‌گردد و درصورت وجود شرایط مطلوب روز پنج‌شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ برنامه‌ریزی و برگزار خواهد شد.
ضمنا پیرو تغییر اعلامی؛ زمان دریافت کارت ورود به جلسه نیز، از تاریخ ۱۵ لغایت ۱۷ فروردین ماه سال ۱۴۰۰ برنامه‌ریزی و ارائه خواهد شد.
همچنین تاکید می‌نماید؛ هر تغییر احتمالی در زمان برگزاری و یا ارائه کارت؛ صرفا از طریق این سامانه اطلاع‌رسانی شده و معتبر خواهد بود.

با آرزوی سلامتیاطلاعیه شماره ۱۰
به اطلاع داوطلبان محترم شرکت کننده در آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی بندرامام می رساند پیرو اطلاعیه شماره ۹ و لزوم بررسی شرایط مطلوب و اعلام نظر جهت برگزاری آزمون توسط ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، زمان دریافت کارت ورود به جلسه و تاریخ آزمون در تاریخ ۱۶ فروردین ماه سال جاری اعلام میگردد.
همچنین تاکید می نماید؛ هر گونه تغییر احتمالی در زمان برگزاری و یا ارائه کارت؛  صرفا از طریق این سامانه اطلاع رسانی شده و معتبر خواهد بود.

با آرزوی سلامتی


« اطلاعیه  شماره ۱۱»

با سلام

به اطلاع داوطلبان محترم شرکت‌کننده در آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی بندرامام می‌رساند کارت ورود به جلسه آزمون، روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ از طریق همین سایت ارائه و داوطلبان نیز می‌‌بایست کارت خود را حداکثر تا پایان ساعت اداری روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ دریافت و ضروری است نسخه چاپی آن را اخذ و در روز آزمون به همراه داشته باشند.

لازم به ذکر است آزمون مذکور در روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ در دو نوبت صبح یا عصر(رسته های شغلی بهره برداری سایت، تعمیرات برق، بهره برداری نیروگاه و تعمیرات ابزار دقیق در نوبت صبح و سایر رسته های شغلی در نوبت عصر) با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی در محل و زمان مندرج در کارت ورود به جلسه برگزار خواهد شد.

تذکر۱: در صورتیکه وضعیت هریک از شهرهای محل برگزاری آزمون تا ساعت ۱۵ روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ توسط ستاد ملی مقابله با کرونا قرمز اعلام گردد به منظور رعایت بهداشت و حفظ سلامت جامعه و شرکت کنندگان، با درج اطلاعیه در همین سایت، برگزاری آزمون در کلیه شهرهای محل برگزاری ، ملغی و در اطلاعیه‌های بعدی برنامه و تغییرات زمان و محل برگزاری آزمون اعلام خواهد شد.

تذکر۲: هرگونه تغییر در برنامه صرفاً از طریق همین سایت، اطلاع‌رسانی و مبنای عمل می‌باشد.


اطلاعیه شماره ۱۲

به اطلاع داوطلبان محترم شرکت کننده در آزمون استخدامی پتروشیمی بندر امام می‌رساند علی رغم هماهنگی‌های بعمل آمده و آماده سازی مراکز برگزاری ازمون؛ متاسفانه به دلیل اینکه شهرهای تهران و شیراز از حوزه‌های برگزاری آزمون توسط ستاد ملی مقابله با کرونا، در وضعیت قرمز اعلام گردیده بنابراین به منظور رعایت بهداشت عمومی و حفظ سلامت جامعه و شرکت کنندگان و مطابق اعلامیه مندرج در  اطلاعیه شماره ۱۱ برگزاری آزمون در روز پنج شنبه نوزدهم فروردین ملغی اعلام میگردد.

برنامه و تاریخ جدید آزمون متعاقبا و در همین سایت و به محض بهبود شرایط و خروج تمام مراکز آزمون از وضعیت قرمز اطلاع رسانی خواهد شد.

لذا توصیه می‌نماید متقاضیان محترم با مراجعه مکرر به همین سایت  از اطلاعیه‌های بعدی آگاه و در جریان برنامه جدید قرار بگیرند.

لازم به ذکر است هرگونه تغییر در برنامه صرفاً از طریق همین سایت، اطلاع‌رسانی و مبنای عمل می‌باشد.

با آرزوی سلامتی و موفقیت


اطلاعیه شماره 13

به اطلاع داوطلبان محترم شرکت کننده در آزمون استخدامی پتروشیمی بندرامام می رساند برگزاری آزمون در روز پنجشنبه 30 اردیبهشت ماه سال جاری برنامه ریزی شده و ان شاءالله با رعایت پروتکل های بهداشتی اجرا خواهد شد.

تاریخ صدور و دریافت کارت ورود به جلسه؛ روز شنبه 25 اردیبهشت ماه از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

بدیهی است با توجه به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی و احراز شرایط مطلوب در مراکز برگزاری آزمون؛ هر گونه تغییر در تاریخ های فوق صرفا از طریق همین سامانه اطلاع رسانی شده و معتبر خواهد بود.


با آرزوی توفیق و سلامتی


اطلاعیه شماره ۱۴

به اطلاع داوطلبان گرامی می‌رساند

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی بندرامام از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۲۷ اردیبهشت الی ساعت ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ می‌باشد.

لذا خواهشمند است داوطلبان گرامی در ساعت مقرر به سایت مراجعه و کارت خود را دریافت نمایند.

هرگونه تغییر در برنامه صدور کارت و برگزاری آزمون از طریق همین سامانه اطلاع رسانی خواهد شد. 

اطلاعیه شماره 15

 نتایج مرحله اول آزمون استخدامی پتروشیمی بندر امام از طریق لینک انتهای صفحه قابل مشاهده است. زمان دریافت کارت ورود به جلسه مصاحبه تخصصی-روانشناختی و زمانبندی انجام مصاحبه متعاقبا" از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

با آرزوی توفیق الهی {{r.Name|farsi}}

شروع ثبت نام: {{r.RegStart|farsi}}
خاتمه ثبت نام: {{r.RegFinish|farsi}}
شروع ویرایش: {{r.EditStart|farsi}}
خاتمه ویرایش: {{r.EditFinish|farsi}}
شروع پیگیری ثبت نام: {{r.TrackningStart|farsi}}
خاتمه پیگیری ثبت نام: {{r.TrackningFinish|farsi}}

 {{r.Name|farsi}}