آزمون استخدامی

شرکت‌ «پالایش گاز یادآوران خلیج فارس»

 

با استعانت از خداوند متعال و با راهبرد توسعه کیفیت و کمیت تولید و تامین خوراک شرکت‌های پتروشیمی و کمک به خودکفایی ایران اسلامی، شرکت‌ پالایش گاز یادآوران خلیج فارس، واقع در استان خوزستان، دشت‌آزادگان، شهرستان هویزه، منطقه جفیر (70 کیلومتری جنوب غربی شهر اهواز)، در نظر دارد نیروی انسانی مورد نیاز خود را از بین متقاضیان واجد شرایط، پس از کسب موفقیت در آزمون‌های کتبی (عمومی و تخصصی)، مصاحبه تخصصی- رفتاری و اخذ نتایج معاینات پزشکی (برای برگزیدگان مشاغل ایمنی و آتش‌نشانی علاوه بر موارد ذکر شده، اجرای آزمون آمادگی جسمانی) مطابق با قوانین و مقررات کار و تامین اجتماعی و براساس شرایط ذکر شده در این آگهی و دفترچه راهنما دعوت به همکاری ­نماید. 

 

عنوان

برنامه‌ زمان‌بندی

ثبت نام در سامانه و اخذ شماره پرونده و ویرایش اطلاعات

۱۴۰۰/۰۶/۱۶   تا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷

                          ۱۴۰۰/۰۶/۲8

مراجعه به سایت و دریافت کارت ورود به جلسه

۱۴۰۰/۰۷/۰۴   تا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶

برگزاری آزمون کتبی

۱۴۰۰/۰۷/۰۸   و   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹

   

اطلاعیه شماره ۲

بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند به دلیل به حد نصاب نرسیدن متقاضيان دارنده مدرک کاردانی بومی شهرستان دشت‌آزادگان در رسته‌های شغلی زیر، متقاضیان بومی استان خوزستان نیز می‌توانند در این سه رسته شغلی ثبت نام کنند‌‌:

١- آتش نشان/ آتش نشان راننده

٢- اپراتور پالايشگاه

٣- تكنسين آزمايشگاه

 تبصره حداقل۵۰ درصد ظرفيت استخدامي در هر يك از سه رسته شغلی مذكور به متقاضيان بومي منطقه دشت آزادگان، سوسنگرد و هويزه اختصاص می‌یابد و بقیه به ديگر متقاضيان بومی ساير نقاط استان خوزستان تعلق می‌گيرد.

ضمنا مهلت ثبت‌نام نيز  براي کلیه متقاضیان تا ساعت ٢٤ روز  يكشنبه ١٤٠٠/٦/٢٨ تمديد می‌گردد و به هیچ‌وجه تمدید نخواهد شد.

 

اطلاعیه شماره ۱

به اطلاع متقاضیان شرکت در رسته شغلی آتش‌نشان/آتش‌نشان‌راننده می رساند که داشتن گواهینامه رانندگی برای شرکت در آزمون این رسته شغلی الزامی نمی باشد.

 

 

آزمون استخدامی

شرکت‌ پتروشیمی «پتروناد آسیا»

 

اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت‌ پتروشیمی «پتروناد آسیا»

اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله مصاحبه تخصصی و شایستگی‌های حرفه‌ای شرکت کنندگان در آزمون جذب نیروی انسانی شرکت پتروشیمی پتروناد آسیا در سایت autazmoon.ir منتشر گردید.

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان، به اطلاع می رساند این افراد می بایست جهت اطلاع از سایر مراحل استخدامی به اطلاعیه های مندرج در همین سایت مراجعه نمایند.

 

 

 {{r.Name|farsi}}

شروع ثبت نام: {{r.RegStart|farsi}}
خاتمه ثبت نام: {{r.RegFinish|farsi}}
شروع ویرایش: {{r.EditStart|farsi}}
خاتمه ویرایش: {{r.EditFinish|farsi}}
شروع پیگیری ثبت نام: {{r.TrackningStart|farsi}}
خاتمه پیگیری ثبت نام: {{r.TrackningFinish|farsi}}

 {{r.Name|farsi}}